Mootorratta ja ATV varuosad

Aprilia Ducati BMW CanAm Honda Husqvarna Kawasaki Suzuki Yamaha

Toote tutvustused

Pakutavad mootorrataste, ATV-de, rollerite varuosade ja lisaseadmete kaubamärgid.

All Balls Racing

All Balls Racing on üks suurima ja parima valikuga järelturu laagrite, pukside ja liigendite komplektide tootja. All Ballsi tooted on nõutud eriti ATV- ja krossisõidu harrastajate seas. Pakutavate toodete kvaliteet ei jää millegi poolest alla originaaldetailidele. Kuid tootede hind on palju taskukohasem võrreldes Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Polaris või Honda esindustes pakutava originaaldetailiga. Ning mis veelgi olulisem, näiteks mõningate ATV mudelite puhul on üksiku originaalsarniiri tellimine võimatu, kuid All Balls tootevalikus on see olemas. Pakutavad õõtshoobade ja amortisaatorite pukside komplektid sisaldavad kõiki vajaminevaid tihendeid ning laagreid.

Iga CAN-AM, Honda, Kawsaki, Polaris, Suzuki või Yamaha ATV omanik leiab All Balls Racing valikust järgmiseid tooteid:
Rattalaagrite komplektid koos tihenditega
Esidiferentsiaali laagrite remontkomplekti koos tihenditega (uus toode!)
Ülemise või alumise sarniiri käändmikule
Roolivardaotsad ja roolivardad
Esi- ülemise ja alumise õõtshoova pukside remontkomplektid
Tagumise sõltumatu vedrustusega õõtsapukside komplektid

Honda, Husqvarna, Kawsaki, KTM, Suzuki või Yamaha krossimootorrataste omanikud saavad abi järgmiste detailide näol:

Esi- ja tagarattalaagrite komplektid koos tihenditega
Roolilaagrid
Ketirullikud
Tagaamortisaatori peatihendi komplektid
Esiamortisaatorite puksid ja tihendid
Tagaamortisaatori lingilaagrite ja tihendite komplektid

All Balls Racing pakub tooteid ka tänavasõidu mootorratastele, seda aga veidi kitsamas valikus:

Roolilaagri komplektid
Esi- ja tagarattalaagrite komplektid koos tihenditega.

Enamus laagrite pukside ja liigendite komplekte on motovaruosad.ee laos kohe saadaval!
Küsi oma mootorratta või ATV All Balls Racing laagrite, pukside või tihendite saadavust siit

ALPINESTARS

ALPINESTARS asutati Itaalias 1963. aastal ning on saanud ülemaailmselt populaarseimaks tipptasemel Auto-/Motospordi sõidu- ja vabaja rõivaste tootjaks. Üks populaarseimaid Alpinestarsi tooteid off-road mootorratturite seas on Tech 10 saapad. Ergonoomiliselt disainitud saabas kohandub jala järgi kiiresti ning selle jalga saamine on kiire ning mugav.
Tänavasõidu mootorratturitele mõeldud Alpinestars GP Tech kindad on ohutuse seisukohalt ühed parimad. Kindad on disainitud ja modelleeritud koos termoplastikuga. Hästi ventileeritud kinnas tagab mootorratturile mugavuse ning kukkumise korral parima kaitse. Ostes Alpinestarsi sõiduvarustuse investeerid enda sõidu mugavusse ning kaitsesse!
Casey Stoner, Tony Elias, Ben Spies ja Mat Mladin on tuntuimad nimed motospordis, kes kasutavad Alpinestars´i tooteid.

MIVV

MIVV on Itaalia firma kes toodab võidusõidu lisaseadmeid. Peamiseks tootegrupiks on summutid – tänava- ja krossimootorratastele ning rolleritele.
MIVV summutid on sertifitseeritud ja märgistaud “E” tähistusega!

ATHENA

ATHENA on loodud aastal 1973 eesmärgiga pakkuda oma klientidele kõrgetasemelisi, tehnoloogiliselt uuenduslikke ja usaldusväärseid tooteid. Athena toodete hulka kuuluvad mootorratta mootori ja amortisaatorite tihendite komplektid. Lisaks on Athena toodete valiku hulgas ka kolvi ja silindrite komplektid, seda rolleritele ja krossimootorratastele.
Mootorratta mootoritihendi komplekti on kahes variandis, kas ainult silindrile või kogu

mootoriplokile.
Silindritihendite komplekti kuuluvad*:
Silindrikaane tihend
Plokikaane tihend
Silindrialune tihend
Sisse- ja väljalske kollektorite tihendid
Klapisääre tihendid

*-Silindritihendite komplektid võivad olla erinevad sõltuvalt mootori spetsifikatsioonist.

CARBONE LORRAINE

CARBONE LORRAINE on kindel juhtiv tootja pidurisüsteemide tehnoloogias. Mootorrataste piduriklotside valmistamine on viimane ja väiksem osa selle ettevõtte teostustest. Carbone Lorraine tooteid oma pidurisüsteemide juures kasutavad lennukid ning kiirrongid, kus kiirused on suured ja pidurdustemperatuurid kõrged. Selle firma tooted on kasutusel nii NASCAR-i kui ka Maailma Autoralli võistkondadel. Carbone Lorraine piduriklotside omamisel mootorrattal ei ole vahet, mis ilmaga või millisel pinnasel sa sõidad – nende toime on alati suurepärane!

CYCRA

CYCRA on krossimootorrataste järelturu palstikute tootja. Tootevalikusse kuuluvad ka palstikust valmistatud krossirataste pukid ning tsikli kinnitusrihmad. CYCRA tooteid kasutavad ka Yamaha tehase ja Troy Lee Supermoto meeskonnad. Plastikud on saadaval Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki ja Yamaha mudelitele.

Easton EXP™

Easton EXP™ eesmärgiks ei ole luua ja disainida ainult maailma parim jutraud vaid maailma parim juhtraua komplekt. Taperwall alumiinium torud on maksimaalse seina paksusega, mille tulemuseks on juhtraua erakordne tugevus ning minimaalne kaal.
Easton EXP™ pakub juhtraudu kahes versioonis – kinnituse ümbermõõduga 28,6 mm ja 35 mm.
Easton juhtraudu kasutavad Yamaha of Troy Racing meeskond.

EPI

EPI on alguse saanud grupist harrastussõitjatest, kes valmistasid performance sidurikomplekte ATV-dele ja mootorsaanidele. Nüüdseks on EPI-st saanud suurettevõte, mis asub Minessotas Complex Baxter tööstuspargis. Jätkuvalt keskendutakse ATV-de ja mootorsaanide siduri parenduskomplektide väljatöötamisele, mis tõstavad masina jõudlust. Tooteid arendades mõisteti masinate omanike teisigi vajadusi. Nendeks olid ATV ja mootorsaanide kuluosad, mida suurtootjad Honda, Polaris, Kawasaki,
Suzuki ja Yamaha originaalvaruosadena ei pakkunud. Sellisteks toodeteks on ATV veovõllide tugevdatud otsad ja nende remontkomplektid.
ATV-de ja mootorsaanide pakutavate varuosade loetelu:
ATV Sarniirid
ATV ja Mootorsaanide variaatoririhmad
ATV Piduriklotsid
ATV Veovõlli kattekummid
ATV Veovõllide otsakomplektid ja veovõllid
ATV ja Mootorsaani sidurivedrud ja parenduskomplektid
ATV õõtshoobade ja vedrustuse pukside komplektid
ATV ja Mootorsaanide roolivarda otsad
ATV esi- ja tagarattalaagrid

EK ENUMA CHAINS

EK ENUMA CHAINS on asutatud juba 1941.a. Jaapanis. Enuma oli esimene, kes tutvustas 1974.a. maailmale esimest rõngastihenditga veoketti, mille tööiga oli senistest tavakettidest pikem. Sellest sai peatselt kogu mootorratta tööstuse standardne veokett. Pideva tehnoloogia arenguga on jõutud välja tänapäevase kõrgtehnoloogilise EK Quadra-X tihenditega kettideni, mis on veelgi vastupidavamad ning väiksema hõõrdeteguriga. EK ei tooda kette mitte ainult mootorratastele. EK tooteid võib leida mitmesugustes erirakendustes, sealhulgas põllumajanduse seadmetes, konveiersüsteemides, müügiautomaades ja autotööstuses.
Enuma kauaaegsed kliendid on Kawasaki, Kubota, Iseki (traktorid), Matsushita Electric ja Mitsubishi.

HIFLO

HIFLO on asutatud 1955.a. ning alates 1963.a. on paljude mootoritootjate originaalfiltrite tarnijaks. Hiflo kasutab oma filtrite tootmises ainult parimaid materjale. Tänu saavutatud kõrgematasemelisele kvaliteedile kasutavad Hiflo filtreid ka autotööstuse juhtivad tootjad nagu BMW ja Toyota. Hiflo mootorratta filtrid on toodetud äärmusliku kõrge kvaliteediga, tagamaks mootorratta mootori parima kaitse. Õlifiltrid on saadaval Aprilia, Artic Cat, BMW, Buell, Ducati, CanAm, Honda, Kawasaki, KTM, Polaris, Suzuki, Yamaha ning paljudele teistele mootorratta markidele ja mudelitele.

Iron Baltic

Iron Baltic on 2006. aastal erakapitalil loodud Eesti ettevõte, mis tegeleb ATV mototehnika lisavarustuse projekteerimise ja tootmisega.

Tootegrupid:
Alumiiniumist ATV põhjakaitsmed koos õõtshoobade kaitsetega
Alumiiniumist ATV ninakaitsmeid, mis tõelisele ekstreemsõidu harrastajale on hädavajalik
ATV põhja- ja ninakaitsmeid, mis on valmistatud 5-8 mm plastikust
Lumesahad ja nende kinnitusadapterid
ATV vintsi paigaldusadapterid
ATV esi- ja tagakaitserauad
ATV ja mootorratta pealesõiduteed

KÜRYAKYN

KÜRYAKYN on mootorratta lisade tootja. Küryakyn tooted on praktilised ning oma disainilt alati pilkupüüdvad.
Tootevalikusse kuuluvad: käepidemed, jalaraua komplektid, kukkumisrauad, peeglid, kroomitud mootorikatted, kohvrid jpm.

NG BRAKE DISC

NG BRAKE DISC on järelturu piduriketaste valmistaja Hispaaniast. NG pidurikettad on peamiselt krossimootorratastele, supermoto ja võistlus quadidele. Kuid tootevalikust ei puudu ka tänavasõidu mootorrataste ja rollerite pidurikettad.

PIPERCROSS

PIPERCROSS on olnud kõrgetasemeliste õhufiltrite tootja motospordis juba üle 25 aasta. Oma tegevusaastate jooksul on Pipercross aidanud edu saavutada paljudel võidusõdu meeskondadel, seda nii Euroopa kui ka maalima tasemel. Samuti saavad Pipercross õhufiltrid endale külge kõiki tehasest tulevad Triump´i mootorrattad.
Tänu Pipercross õhufiltri multilamineeritud ehitusele ning erinevate boorsusmaterjalide kasutusele, annab see mootorile edasi puhta õhu isegi kõige tolmusemas keskkonnas.

SHARK

SHARK on asutatud kolmkümmend aastat tagasi Prantsusmaal Marseille’s. Aastal 2010 tähistab Shark Helmets oma kahekümnendat aastapäeva. Just 20 aastat tagasi oli Shark esimene, kes tõi motomaailma süsinikkiust valmistatud kiivri.Nende aastate jooksul on aidanud Shark´il tooteid arendada ja edasi viia paljud võidusõidu
legendid nagu: Raymond Roche – Carl Fogarty -Miguel Duhamel -Alex Barros -Randy de Puniet – Gabor Talmacsi
Kõik Shark´i poolt loodud kiivrid on ohutuslabori poolt testitud ning sertifitseeritud, tagamaks mootorraturile parimat turvalisust ja kiivrite näol kõrgetasemelist kvaliteeti. Shark´i mootorrattakiivrid on Prantsusmaal saavutanud turuliidri positsiooni ning koguvad üha rohkem populaarsust ka mujal maailmas.

VANCE&HINES

VANCE&HINES on asutatud 1979a ning asub USA-s. Vance&Hines toodab cruiserite, tänavasõidu-, krossimootorrataste summuteid ning sissepritse- ja õhuvõtu juhtimissüsteeme. Kõik Vance&Hines’i poolt loodud tooted on valmistatud eesmärgiga tõsta mootorratta jõudlust ning anda uut väärtust välisele disainile.

WISECO

WISECO asutajaks on Clyde Wiseman, kes 1940.a. oma garaažis valmistas kolbe enda- ja paari sõbra mootorratta tarbeks. Kuid juba 1941.a. sai sellest aluse ettevõtmine, mis varustas kvaliteetsete kolbidega motospordi entusiaste. Tänaseks on saanud Wiseco-st kaubamärk, mida kõik motosportlased teavad.
Wiseco on maailma juhtivaid Hi-Performance kolbide tootjaid mootorrataste, ATV-de, mootorsaanide, paadtide ja jetide mootoritele. Kuid kolvid on vaid osa sellest mida Wiseco pakub. Wiseco nomenklatuuri kuuluvad lisaks mootrratastele ja ATV-dele veel järgmised tooted:
Silindrihülsid
Klapid ja Nukkvõllid
Väntvõllid ja Kepsud
Sidurikorvid ja Sidurikettad